Menderes Belediyesi Personel Alımı 2024 İş İlanları – Başvuru Formu

Menderes Belediyesi Personel Alımı 2024 İş İlanları – Başvuru Formu
Yayınlama: 14.03.2024
Düzenleme: 22.03.2024 14:50
931
A+
A-

Menderes Belediyesi iştiraki olan Menderes Belediyesi Personel A.Ş. kendi birimleri bünyesinde istihdam etmek üzere mezuniyet şartsız personel alımı için İŞKUR üzerinden yeni bir iş ilanı yayınladı.

Yayınlanan ilanda Menderes Belediyesi iştiraki olan Menderes Belediyesi Personel A.Ş. kendi birimleri bünyesinde istihdam etmek üzere mezuniyet şartsız Formen, Büro Memuru, Büro Personeli (Engelli), Maden Mühendisi pozisyonlarında 17 daimi işçi, personel alımı yapılacağı ilanen duyurulmuştur.

Başvuru için adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru için gerekli belgeler, iş başvuru formu, başvuru tarihleri, personel maaşları gibi tüm bilgiler yazımızda.

Menderes Belediyesi Kaç Personel Alımı Yapacak?

Menderes Belediyesi iştiraki olan Menderes Belediyesi Personel A.Ş. kendi birimleri bünyesinde istihdam etmek üzere mezuniyet şartsız Formen, Büro Memuru, Büro Personeli (Engelli), Maden Mühendisi pozisyonlarında 17 daimi işçi, personel alımı yapılacağı ilanen duyurulmuştur.

PozisyonPersonel Sayısı
Formen2 Kişi
Büro Memuru13 Kişi
Büro Personeli (Engelli)1 Kişi
Maden Mühendisi1 Kişi
Menderes Belediyesi Personel Alımı

Benzer Yazılar

İş Başvuru Şartları Neler?

Başvuru yapacak adaylarda aranan başvuru şartları şu şekilde;

Formen İş Başvuru Şartları

Başvurular kuruma şahsen veya mail aracılığı ile yapılacaktır. İzmir Menderes İlçesinde ikamet etmek, emekliliğe hak kazanmamış olmak. KHK ile kamudan ihraç edilmemiş olmak. Kamu İktisadi İşletmesine bağlı alanların takibinde ve kontrolünde yardımcı olmak.

Büro Memuru İş Başvuru Şartları

Başvurular kuruma şahsen veya mail aracılığı ile yapılacaktır. İzmir Menderes İlçesinde ikamet etmek, emekliliğe hak kazanmamış olmak. KHK ile kamudan ihraç edilmemiş olmak.

Büro Personeli (Engelli) İş Başvuru Şartları

Başvurular kuruma şahsen veya mail aracılığı ile yapılacaktır. İzmir Menderes İlçesinde ikamet etmek, emekliliğe hak kazanmamış olmak. KHK ile kamudan ihraç edilmemiş olmak. En az ilkokul mezunu olmak.

Süpürgeci Başvuru Şartları

Başvurular kuruma şahsen veya mail aracılığı ile yapılacaktır. İzmir Menderes İlçesinde ikamet etmek, emekliliğe hak kazanmamış olmak. KHK ile kamudan ihraç edilmemiş olmak.

Maden Mühendisi İş Başvuru Şartları

Başvurular kuruma şahsen veya mail aracılığı ile yapılacaktır. İzmir Menderes İlçesinde ikamet etmek, emekliliğe hak kazanmamış olmak. KHK ile kamudan ihraç edilmemiş olmak. En az lisans mezunu olmak.

Başvuru Belgeleri Neler?

  • İkametgah Belgesi (Menderes İlçesinde ikametgah etmek),
  • Nüfus Cüzdan Fotokopisi,
  • 2 Adet Fotoğraf,
  • Geçmiş İş tecrübelerini Gösteren cv.

Menderes Belediyesi İş Başvuru Formu

Menderes Belediyesi işçi, personel alımı 2024 ilanı için adaylar Kasımpaşa Mah. Atatürk Cad. No:1 Menderes / İZMİR adresine şahsen veya ecem.emren@menderes.bel.tr mail adresine cv göndererek aşağıda vermiş olduğumuz tarihler arasında başvurularını yapmaları gerekmektedir. Geri bildirimler telefon aracılığı ile yapılacaktır.

  • Başvuru Tarihleri: 22.03.2024 – 25.03.2024
  • Başvuru Adresi: Kasımpaşa Mah. Atatürk Cad. No:1 Menderes / İZMİR
  • İrtibat Kişisi: Ecem Nur YÜKSEL
  • Telefonu: :(232) 700 13 37
  • Unvanı: Şirket Personeli
  • E-posta: ecem.emren@menderes.bel.tr
Menderes Belediyesi Personel Alımı 2024 İş İlanları
Menderes Belediyesi Personel Alımı 2024 İş İlanları
Menderes Belediyesi Personel Alımı 2024 İş İlanları

Menderes Belediyesi İşçi Maaşları 2024

Menderes Belediyesi, enflasyon karşısında işçilerini ezdirmemek için harekete geçti ve işçi maaşlarına ortalama %70 zam yapıldı. 667 işçiyi kapsayan bu zam, asgari ücret üzerinden hesaplanarak en düşük işçi maaşını 18 bin TL’ye yükseltti.

Belediye İş Sendikası 4 No’lu Şube Başkanı Ayhan Doğan, yapılan zammın işçiler için büyük bir sevinç kaynağı olduğunu ifade etti. Doğan, “Başkan V. Erkan Özkan’a, işçi dostu tutumundan ve bu zor dönemde işçilerimizin alım gücünü korumak için gösterdiği hassasiyetten dolayı tüm işçi arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum” dedi.

Menderes Belediyesi’nden İşçilere Destek

Menderes Belediye Başkan V. Erkan Özkan da, işçilerin emeğinin karşılığını fazlasıyla hak ettiğini vurguladı. Özkan, “Enflasyonun yükseldiği bu dönemde işçilerimizin alım gücünü korumak ve refah seviyelerini yükseltmek bizim için en önemli önceliklerden biridir. Bu zamla birlikte, işçilerimizin daha rahat bir yaşam sürmelerine katkıda bulunacağımıza inanıyoruz” dedi.

Menderes’te İşçi Olmak Avantajlı

Menderes Belediyesi, işçilerine sunduğu yüksek maaş ve sosyal haklar ile İzmir’in en cazip işverenlerinden biri haline geldi. Belediye, işçilerine sağladığı sosyal imkanlarla da dikkat çekiyor.

İşçi MaaşıMiktar (TL)
En düşük18,000
Ortalama20,000
En yüksek25,000
Menderes Belediyesi İşçi Maaşı 2024

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.