Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Güvenlik Alımı 2024 İş İlanları Başvuru Formu

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Güvenlik Alımı 2024 İş İlanları Başvuru Formu
Yayınlama: 20.05.2024
Düzenleme: 23.05.2024 22:36
634
A+
A-

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştirak şirketi BELDE A.Ş. kendi bünyesinde istihdam etmek üzere en az lise mezunu olma şartı ile silahlı/silahsız çok sayıda özel güvenlik görevlisi alımı yapılacağını duyurdu.

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanda Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştirak şirketi BELDE A.Ş. kendi bünyesinde istihdam etmek üzere en az lise mezunu olma şartı ile silahlı/silahsız toplam 35 daimi özel güvenlik görevlisi alımı yapılacağına yer verilmiştir.

İlgili ilana başvuru yapacak adaylarda adaylarda aranan iş başvuru şartları, iş başvuru formu, güvenlik maaşları ve diğer tüm detaylar haberimizin devamında.

Başvuru Şartları Neler?

  • Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak,
  • Askerlikle ilişiği bulunmamak,
  • 18 yaşını tamamlamış olmak,
  • Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlardan, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlardan mahkûm olmamak,
  • En az lise mezunu olmak,
  • Silahlı ya da Silahsız Özel Güvenlik Görevlisi Sertifikasına sahip olmak,
  • Özel Güvenlik Kartına sahip olmak,
  • Özel Güvenlik Görevlisi ünvanında çalışmaya engel olacak fiziksel ve kronik sağlık problemi bulunmamak.

Diğer İlgili Yazılarımız

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Güvenlik Maaşları 2024

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi‘nde çalışan 10.500 personeli yakından ilgilendiren önemli bir gelişme yaşandı. Belediye Başkanı Tahir Büyükakın önderliğinde gerçekleşen imza töreniyle birlikte yeni toplu iş sözleşmesi resmen hayata geçirildi. Antikkapı Restoran’ın ev sahipliği yaptığı bu anlamlı törende, çalışanlar tarafından büyük bir memnuniyet ve teşekkür seli vardı.

Başkan Büyükakın, yaptığı açıklamada en düşük (işçi) özel güvenlik maaşı 35 bin 040 TL olarak belirlendiğini duyurdu. Bu, çalışanların haklarının gözetildiği ve değerinin bilindiği bir adım olarak öne çıkıyor. İmza törenine katılan Büyükşehir çalışanları, Başkan Büyükakın’a alkışlar ve teşekkür sloganlarıyla destek vererek, gösterdikleri hassasiyetten dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Güvenlik İş İlanları

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İştirak şirketi BELDE A.Ş. özel güvenlik görevlisi alımı ilanına adaylar 22.05.2024 – 24.05.2024 tarihleri arasında www.beldeas.com adresi üzerinden başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Başvurular yalnızca www.beldeas.com adresinde iş başvuru linkinden yapılan başvurular ve başvuruda beyan edilen bilgiler dikkate alınacaktır. Gerekli görülmesi durumunda beyan edilen bilgiler ile ilgili belgeler talep edilecektir.

İncelenen başvurular neticesinde başvurulan pozisyon için uygun bulunan adaylar görüşmeye davet edilecektir.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Güvenlik Alımı 2024 İş İlanları

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.