İZENERJİ Güvenlik Alımı 2024 İş İlanları Başvuru Formu ve Maaşları

İZENERJİ Güvenlik Alımı 2024 İş İlanları Başvuru Formu ve Maaşları
Yayınlama: 25.03.2024
598
A+
A-

İzmir Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden birisi olan İZENERJİ kendi bünyesinde istihdam etmek üzere özel güvenlik kartınsa sahip olma şartı ile çok sayıda erkek/kadın özel güvenlik alımı yapılacağını duyurdu.

İŞKUR üzerinden yayınlanan duyuruda İZENERJİ kendi yerleşkelerinde görevlendirmek üzere özel güvenlik kartınsa sahip olma şartı ile toplam 50 geçici özel güvenlik alımı yapılacağına yer verilmiştir.

İlgili ilana başvuru yapacak adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru için gerekli belgeler, iş başvuru formu, özel güvenlik maaşları gibi önemli tüm detaylar haberimizde.

İş Başvuru Şartları Neler?

  • Özel Güvenlik Görevlisi kimlik kartına sahip olmak, (Geçerlilik süresi bulunan)
  • İzmir ve çevresinde ikamet ediyor olmak,
  • Erkek/kadın adaylar.

Başvuru Belgeleri

  • Kimlik kartı fotokopisi
  • İkametgah belgesi
  • Özel Güvenlik kimlik kartı fotokopisi

Diğer İlgili İlanlar

İZENERJİ Güvenlik Alımı İş İlanları

İZENERJİ özel güvenlik alımı için yukarıda yer alan başvuru şartlarını taşıyan adaylar 26.03.2024 – 05.04.2024 tarihleri arasında İzmir Fuar Güvenlik Amirliğine başvurularını yapmaları gerekmektedir.

İZENERJİ Güvenlik Alımı 2024

İZENERJİ Güvenlik Maaşları 2024 Ne Kadar?

Toplu iş sözleşmesi çerçevesinde, işçilerin maaşlarına yapılan yüzde 11.50’lik artış, adalet ve işçi haklarına verilen değerin bir göstergesi oldu. Bu adım, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin çalışanlarının refahını ve mutluluğunu ön planda tuttuğunu bir kez daha ortaya koydu. İşçilerin alın terinin karşılığı olan bu artış, emeklerinin karşılığına daha adil bir şekilde ulaşmalarını sağlayacaktır.

Yapılan iyileştirmelerle birlikte, İZENERJİ bünyesinde çalışan en düşük özel güvenlik maaşı 27.000 TL, en yüksek ise 35.000 TL oldu. Bu, çalışanların daha iyi bir yaşam standardına kavuşmalarına ve ailelerine daha iyi bakabilmelerine olanak sağlayacaktır. İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin bu adımı, sadece işçiler için değil, aynı zamanda İzmir halkı için de olumlu sonuçlar doğuracaktır. Çünkü mutlu ve memnun çalışanlar, daha verimli ve kaliteli hizmet sunacaklardır.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.