İBB Personel Alımı 2024 İş İlanları Başvuru Formu

İBB Personel Alımı 2024 İş İlanları Başvuru Formu
Yayınlama: 22.03.2024
Düzenleme: 26.04.2024 20:27
1.906
A+
A-

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştirak şirketi İstanbul Spor Etkinlikleri A.Ş. kendi birimleri bünyesinde istihdam etmek üzere ilgili bölümlerden mezun olma şartı ile farklı unvanlarda yüzlerce personel alımı yapılacağını ilanen duyurdu.

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanda İBB iştirak şirketi İstanbul Spor Etkinlikleri A.Ş. kendi birimleri bünyesinde istihdam etmek üzere ilgili bölümlerden mezun olma şartı ile Açık Alan Aktivitesi Antrenörü ve Spor Eğitmeni unvanlarında toplam 295 daimi işçi, personel alımı yapılacağına yer verilmiştir.

İlgili ilana başvuru yapacak adaylarda aranan başvuru şartları, iş başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şekli ve diğer tüm detaylar haberimizde.

Hangi Unvanlarda Personel Alımı Yapılacak?

İBB iştirak şirketi İstanbul Spor Etkinlikleri A.Ş. kendi birimleri bünyesinde istihdam etmek üzere ilgili bölümlerden mezun olma şartı ile Açık Alan Aktivitesi Antrenörü ve Spor Eğitmeni unvanlarında toplam 295 daimi personel alımı yapacak.

PozisyonPersonel Sayısı
Açık Alan Aktivitesi Antrenörü45 Kişi
Spor Eğitmeni250 Kişi
İBB Personel Alımı 2024

Diğer İlgili İlanlar

İş Başvuru Şartları Neler?

Başvuru yapacak adaylarda aranan başvuru şartları şu şekilde;

Açık Alan Aktivitesi Antrenörü Başvuru Şartları

Spor Bilimleri Fakültesi veya Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu mezunu veya öğrencisi veya öğrencisi veya grup egzersizi alanında minimum 2 yıllık tecrübe sahibi. Tercihen 1. Kademe antrenörlük sahibi.

Spor Eğitmeni Başvuru Şartları

Üniversitelerin Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu bölümlerinden mezun ve ilgili branşında federasyon onaylı antrenör belgesi mevcut antrenör olması. Alanında 1 yıl deneyim sahibi olması.

Başvuru Belgeleri

Özgeçmiş

İBB Personel Maaşları 2024

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) çalışanlarına müjdeli haberler var! Başkan Ekrem İmamoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Ocak ve Mart aylarında maaş artışı alan tüm personelin maaşlarında %10 iyileştirme yapıldığını ve taban ücret uygulamasına geçildiğini duyurdu. Bu sayede Ocak ayı maaş artışı alan personelin 6 aylık zam oranı %51-69 arasında gerçekleşti. Mart ayı maaş artışı alan personel de 1 Mart’ta iyileştirilmiş ücretleri üzerinden maaş artışlarını alacak.

5 Yıllık Hizmet İkramiyesi

İmamoğlu, ayrıca 5 yıllık hizmet döneminin teşekkürü olarak memurlara 2024 Şubat ayına özel 1 maaş ikramiye verme kararı aldıklarını da açıkladı.

Zamlı İşçi Maaşları

İBB tarafından açıklanan zam oranları sonrasında en düşük işçi maaşı 26.300 TL, ortalama maaş 30.000 TL, en yüksek maaş ise 40.000 TL civarına yükseldi.

Önemli Not: Yazımızda vermiş olduğumuz bilgiler resmi rakamları yansıtmamaktadır. Yaptığımız araştırmalar neticesinde ortalama maaş bilgilerini sizinle paylaştık.

Kariyer İBB İş Başvurusu

Kariyer İBB işçi, personel alımı ilanı için yukarıda yer vermiş olduğumuz iş başvuru şartlarını taşıyan adaylar 21.03.2024 – 28.03.2024 tarihleri arasında https://kariyer.ibb.istanbul/ adresi üzerinde yer alan genel başvuru bölümünden, başvurularını yapmaları gerekmektedir.

İBB Personel Alımı 2024
İBB Personel Alımı 2024

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.