İBB İstgüven Özel Güvenlik Alımı 2024 İş İlanları

İBB İstgüven Özel Güvenlik Alımı 2024 İş İlanları
Yayınlama: 18.03.2024
Düzenleme: 24.04.2024 17:21
834
A+
A-

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki İstgüven İstanbul Güvenlik A.Ş. kendi birimlerinde görevlendirmek üzere silahlı/silahsız özel güvenlik sertifikasına sahip çok olma şartı ile çok sayıda erkek/kadın güvenlik görevlisi alımı için duyuru yayımladı.

Yayınlanan duyuruda İBB iştiraki İstgüven İstanbul Güvenlik A.Ş. kendi birimlerinde görevlendirmek üzere silahlı/silahsız özel güvenlik sertifikasına sahip çok olma şartı ile 150 özel güvenlik görevlisi alımı yapılacağına yer verilmiştir.

İlgili ilana başvuru yapacak adaylarda aranan başvuru şartları, iş başvuru formu, başvuru belgeleri ve daha fazlası tüm detayları ile yazımızda.

Başvuru Şartları Neler?

5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetine dair kanun 10.maddesindeki belirtilen şartlara haiz olmak, Valilik onaylı Silahlı /Silahsız Özel Güvenlik kimlik kartına sahip olmak, En az 1 yıl deneyim sahibi olan Kadın, Erkek adaylar

Başvuru İçin Gerekli Belgeler Neler?

Başvuru esansında belge istenmeyecek olup, mülakat sonrası gerekli bilgi ve belgeler talep edilecektir. Başvurular aşağıda belirtilen Web sitesine özgeçmişin oluşturulması ile tamamlanmış olacaktır.

İBB Özel Güvenlik İş İlanları 2024 Başvuru Formu

İBB iştiraki İstgüven tarafından yayınlanan özel güvenlik alımı için başvuru şartlarını taşıyan adaylar 25.04.2024 – 01.05.2024 tarihleri arasında https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5 adresi üzerinden başvurularını yapmaları gerekmektedir.

İBB İstgüven Güvenlik Alımı 2024

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.