Efeler Belediyesi Personel Alımı 2024 – EFEBEL İş Başvuru Formu

Efeler Belediyesi Personel Alımı 2024 – EFEBEL İş Başvuru Formu
Yayınlama: 12.03.2024
Düzenleme: 26.03.2024 20:42
802
A+
A-

Efeler Belediyesi iştiraki olan EFEBEL Personel Hizmetleri A.Ş. kendi birimleri bünyesinde istihdam etmek üzere en az lise mezunu çok sayıda adayı bünyesine katmaya hazırlanıyor.

İŞKUR üzerinden yayımlanan iş ilanına göre Aydın Efeler Belediyesi olan EFEBEL Personel Hizmetleri A.Ş. en az ilkokul mezunu olma şartı ile kendi birimleri bünyesinde istihdam etmek üzere Çocuk Gelşimi ve Eğitim Elemanı, Şoför (Yolcu Taşıma), Kasiyer, Büro İşçisi, Beden İşçisi, Sıhhi Tesisatçı unvanlarında toplam 27 daimi işçi, personel alımı yapılacağına yer verilmiştir.

Başvuruda bulunacak adayların, ilanla ilgili belirtilen iş başvuru şartlarına dikkat etmeleri önemlidir. İş ilanına başvuruda bulunacak adaylar için gerekli olan iş başvuru formu, başvuru için istenen belgeler ve başvuru tarihleri gibi önemli detaylar aşağıda yer almaktadır.

Hangi Unvanlarda Personel Alımı Yapacak?

Aydın Efeler Belediyesi olan EFEBEL Personel Hizmetleri A.Ş. en az ilkokul mezunu olma şartı ile kendi birimleri bünyesinde istihdam etmek üzere Çocuk Gelşimi ve Eğitim Elemanı, Şoför (Yolcu Taşıma), Kasiyer, Büro İşçisi, Beden İşçisi, Sıhhi Tesisatçı unvanlarında toplam 27 daimi işçi, personel alımı yapacak.

PozisyonPersonel Sayısı
Çocuk Gelşimi ve Eğitim Elemanı4 Kişi
Şoför (Yolcu Taşıma)1 Kişi
Kasiyer1 Kişi
Büro İşçisi10 Kişi
Beden İşçisi10 Kişi
Sıhhi Tesisatçı1 Kişi
Efeler Belediyesi Personel Alımı 2024

Benzer Yazılar

İş Başvuru Şartları Neler?

Başvuru yapacak adaylarda aranan başvuru şartları şu şekilde;

Büro İşçisi Başvuru Şartları

  • Başvuru yapacak adaylardan sadece yukarıda paylaşılmış olan e-posta adresine güncel fotoğraflı kısa öz geçmişlerini iletmeleri doğrultusunda değerlendirmeye alınacaktır.
  • 657 sayılı Kanunun 48 inci maddesinin (A) bendinin (1), (4), (5), (6), (7) ve (8) numaralı alt bentlerinde belirtilen şartları taşımak,
  • En az lise mezunu olmak,
  • 1 yıllık iş tecrübesine sahip olmak,
  • Erkek adayların askerlikle ilişiği olmamak,
  • Aydın il sınırlarında ikamet ediyor olmak,
  • Bay/Bayan

Başvuru Belgesi

Güncel fotoğraflı kısa öz geçmiş (cv) e-posta ile iletilecektir.

EFEBEL İş İlanları Başvuru Formu

Efeler Belediyesi iştiraki EFEBEL işçi, personel alımı 2024 ilanına ik@efebel.com.tr mail adresine öz geçmiş (CV) göndererek başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Başvuran adaylar arasından yalnızca uygun görülen adaylar mülakata davet edilecektir. Başvurular, 26:03.2024 tarihi mesai bitimine kadar(17:30) ik@efebel.com.tr mail adresine gönderilmelidir!

Efeler Belediyesi İşçi Maaşları 2024

Efeler Belediyesi ve DİSK Genel-İş Sendikası arasında yapılan toplu iş sözleşmesi görüşmelerinden son derece sevindirici bir haber geldi. Görüşmelerin sonunda, taban yevmiyeye %71 oranında zam yapılmasına karar verildi. Bu zam ile birlikte Efeler Belediyesi işçilerinin maaşlarında önemli bir artış sağlandı.

Zam Dönemi 6 Ayda Bir Yenilenecek

Sözleşmeye göre, zam dönemi 6’şar aylık döneme çevrildi. Buna göre, her 6 ayda bir tüm mali ve sosyal haklara tüketici fiyat endeksinin (TÜFE) 2 puan üzerinde oranla zam yapılacak. Bu sayede, enflasyona karşı işçilerin alım gücü korunacak.

Yeni Sosyal Haklar

Daha önceki toplu iş sözleşmesinde 2 yeni sosyal ödeme kalemi de sözleşmeye eklendi. Bu kalemler yakacak ve bayram yardımı olarak belirlendi. Bayram yardımının 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda 750 lira olarak ödenmesi kararlaştırıldı.

Efeler Belediyesi İşçi Maaşları 2024 Ne Kadar Oldu?

Efeler Belediyesi işçi, personel maaşları 2024 yılı itibariyle en düşük 25.000 TL, Ortalama 30.000 TL en yüksek 38.000 TL olarak belirlendi. Bu maaşlar, Türkiye’deki diğer belediyelerle karşılaştırıldığında oldukça yüksek bir seviyede.

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, imza töreninde yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Sizler mutlu olursanız iyi ve güzel işler yaparsınız. Sizler iyi ve güzel işler yaparsanız da halkımızı memnun edebiliriz. Bu zammın sizlere ve ailelerinize hayırlı olmasını diliyorum.”

Efeler Belediyesi’nden Örnek Uygulama

Efeler Belediyesi’nin işçilerine yaptığı bu zam, diğer belediyelere de örnek olması açısından oldukça önemli. Bu uygulamayla birlikte, belediye çalışanlarının yaşam standartlarının yükseltilmesi ve motivasyonlarının artırılması hedefleniyor.

Efeler Nüfusu 2023

Efeler, 2023 yılı itibariyle toplam 308.039 nüfusa sahiptir. Bu nüfus, 151.250’i erkek ve 156.789’u kadın olmak üzere dengeli bir dağılıma sahiptir. Yüzde olarak incelendiğinde, %49,10’u erkek, %50,90’u ise kadındır.

Aşağıda Efeler’in nüfus dağılımını gösteren tabloyu bulabilirsiniz:

CinsiyetNüfusYüzde
Erkek151.250%49,10
Kadın156.789%50,90
Toplam308.039100%
Efeler Nüfusu 2023

Bu veriler, Efeler’in toplumsal yapısındaki dengeyi ve çeşitliliği vurgularken, nüfusun eşit bir biçimde dağıldığını gösteriyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.