Antalya İnsan Kaynakları A.Ş Personel Alımı 2024 – İş Başvuru Formu ve Maaşları

Antalya İnsan Kaynakları A.Ş Personel Alımı 2024 – İş Başvuru Formu ve Maaşları
Yayınlama: 05.03.2024
Düzenleme: 13.05.2024 18:28
2.455
A+
A-

Antalya Büyükşehir Belediyesi her yıl farklı dönemlerde iştirak şirketleri bünyesinde istihdam etmek üzere ihtiyaç duyulan kadrolarda personel alımı gerçekleştirmektedir. İŞKUR üzerinden yayımlanan en son ilanda Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı bir iştirak şirketi olan Antalya İnsan Kaynakları A.Ş. bünyesinde farklı mesleklerden personel alımı yapılacağı duyurdu.

Yayımlanan ilgili ilanda Antalya İnsan Kaynakları A.Ş. kendi bünyesinde istihdam etmek üzere en az lise mezunu olma şartı ile özel güvenlik görevlisi unvanlarında toplamda 15 daimi işçi, personel alımı yapılacağına yer verilmiştir. 

Başvuru yapacak adaylarda aranan iş başvuru şartları, iş başvuru formu, başvuru için gerekli belgeler, başvuru tarihleri ve işçi maaşları gibi tüm önemli bilgiler yazımızın devamında yer almaktadır.

Hangi Unvanlarda Kaç Personel Alımı Yapılacak?

Antalya Büyükşehir Belediyesi iştirak şirketi Antalya İnsan Kaynakları A.Ş. kendi bünyesinde istihdam etmek üzere en az lise mezunu olma şartı ile özel güvenlik görevlisi unvanlarında toplamda 130 daimi işçi, personel alımı yapılacak.

Pozisyonİşçi Sayısı
Güvenlik Görevlisi (Erkek)105 Kişi
Güvenlik Görevlisi (Kadın)55 Kişi
Antalya İnsan Kaynakları A.Ş Personel Alımı

Benzer İlanlar

Antalya İnsan Kaynakları A.Ş. İş Başvuru Şartları

Antalya İnsan Kaynakları A.Ş. personel alımı için yayımlanan ilanda aşağıda yer alan başvuru şartlarının arandığına yer verilmiştir.

Güvenlik Görevlisi (Erkek) Başvuru Şartları

 • Antalya İl sınırları içinde ikamet ediyor olmak,
 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
 • Silahlı veya Silahsız Özel Güvenlik kimlik kartına sahip olmak, (kimlik kartı süresinin dolmasına en az altı ay kalanların yeniden eğitim almış olmaları)
 • Tercihen en az lise ve dengi okul mezunu olmak,
 • Tercihen 40 yaşını doldurmamış olmak,
 • 24 saat esasına göre vardiyalı çalışma ve dış mekan çalışmasında engel bir durumu olmamak 7- Askerlik görevini tamamlamış olmak,
 • Diksiyonu düzgün, iletişim kabiliyeti yüksek,
 • 5188 Sayılı Özel Güvenlik Kanunu Yönetmeliğine hakim olmak,
 • Tartılma ve ölçülme aç karnına ve çıplak ayakla olmak kaydıyla en az 1.70 boyunda olmak ve1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kilogramdan fazla fark olmamak,
 • Mesleğini ifa ederken herhangi bir engeli (engelli raporu) bulunmamak,
 • Adli sicil kaydı olmamak.

Güvenlik Görevlisi (Kadın) Başvuru Şartları

 • Antalya İl sınırları içinde ikamet ediyor olmak,
 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
 • Silahlı veya Silahsız Özel Güvenlik kimlik kartına sahip olmak, (kimlik kartı süresinin dolmasına en az altı ay kalanların yeniden eğitim almış olmaları)
 • Tercihen en az lise ve dengi okul mezunu olmak,
 • Tercihen 40 yaşını doldurmamış olmak,
 • 24 saat esasına göre vardiyalı çalışma ve dış mekan çalışmasında engel bir durumu olmamak 7- Diksiyonu düzgün, iletişim kabiliyeti yüksek,
 • 5188 Sayılı Özel Güvenlik Kanunu Yönetmeliğine hakim olmak,
 • Tartılma ve ölçülme aç karnına ve çıplak ayakla olmak kaydıyla en az 1.60 boyunda olmak ve 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kilogramdan fazla fark olmamak,
 • Mesleğini ifa ederken herhangi bir engeli (engelli raporu) bulunmamak,
 • Adli sicil kaydı olmamak.

Başvuru Belgeleri

Ön başvuru formu doldurmak için şahsen müracaat edilecektir.

Antalya İnsan Kaynakları A.Ş. İş Başvuru Formu

Antalya Büyükşehir Belediyesi iştirak şirketi Antalya İnsan Kaynakları A.Ş. işçi, personel alımı ilanına aşağıda yer vermiş olduğumuz adrese 13.05.2024 – 17.05.2024 tarihleri arasında şahsen giderek iş başvuru işlemlerini gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Başvuru Adresi: Yüksekalan Mah. Adanan Menderes Bul. Büyükşehir Hiz. Binası No:20 Muratpaşa/ANTALYA

Antalya İnsan Kaynakları A.Ş Personel Alımı 2024
Antalya İnsan Kaynakları A.Ş Personel Alımı 2024

Antalya Büyükşehir Belediyesi Personel Maaşları 2024

Antalya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşlarımız için müjde niteliğinde bir duyuru yayımladı. Yayımlanan duyuruda Antalya İnsan Kaynakları A.Ş. kendi bünyesinde istihdam etmek üzere en az ilköğretim, önlisans, lisan mezunu olma şartı ile 16 personel alımı yapılacağına yer verilmiştir.

İlgili ilana başvuru yapacak olan adaylar için yazımın ilk bölümünde başvuru sayfasına, başvuru tarihlerine, başvuru şartlarına ve başvuru adresine yer vermiştik. Yazımızın bu bölümünde ise vatandaşlarımızın en fazla merak ettiği ve araştırdığı konularından bir diğeri yani işçi, personel maaşları ne kadar sorununa yanıt vereceğiz.

Antalya Büyükşehir Belediyesi İşçi Maaşlarına Ne Kadar Zam Yapıldı?

Antalya Büyükşehir Belediyesi, 8 bin 352 işçiyi kapsayan tarihi bir zam anlaşmasına imza attı. Toplu İş Sözleşmesi Ek Protokolü töreninde konuşan Başkan Muhittin Böcek, işçilere enflasyon karşısında ezdirilmemesi için maaşlara %80 zam yapıldığının müjdesini verdi.

Başkan Muhittin Böcekten Zam Açıklaması

Törende çalışanlara seslenen Başkan Böcek, “Antalya’mıza hizmet eden sizlersiniz. Bu zor süreçte sizlerin yanında olmaya devam edeceğiz. Hiçbir çalışanı işten çıkarmadık, siyaset üstü davrandık. Antalya’ya çivi çakan herkese teşekkür ederim.” dedi.

En Düşük Maaş 28 Bin TL’ye Yükseliyor

Böcek, zam oranları hakkında şu bilgileri verdi: “Personellerimizi yüksek enflasyondan korumak için Belediye-İş Sendikası ile yaptığımız anlaşmada en düşük şirket işçileri ücreti 2023 yılı Aralık ayında net 15 bin 615 TL’den net 28 bin TL’ye yükseltiliyor. Kadrolu işçilerimizin en düşük maaşı da 40 bin TL‘ye çıkarılıyor.”

Sosyal Yardım Paketinde de İyileştirmeler

Zammın yanı sıra sosyal yardım paketinde de iyileştirmeler yapılacağını belirten Böcek, ASAT şirket çalışanı kardeşlerimizin yemek yardımının en üst sınıra yükseltileceğini de sözlerine ekledi.

Antalya Ulaşım AŞ’den Antalya İnsan Kaynakları AŞ’ye Geçiş

Belediye iştirak şirketimiz Antalya Ulaşım AŞ’den Antalya İnsan Kaynakları AŞ’ye geçişini yapmış bulunan otobüs şoförlerimiz ile ilgili olarak toplu sözleşme görüşmeleri süresince avans olarak verilen tutarların da mahsup edilmeyeceğini açıklayan Böcek, “Antalya’mız için alınteri döken tüm emekçi çalışma arkadaşlarımıza yapmış oluğumuz maaş artışlarının hayırlı olmasını diliyorum. Aynı azim ve kararlılıkla çalışmaya üretmeye devam edeceğiz.” diyerek sözlerine son verdi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.