Adana Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2024 İş İlanları Başvuru Formu

Adana Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2024 İş İlanları Başvuru Formu
Yayınlama: 03.05.2024
843
A+
A-

Adana Büyükşehir Belediyesi iştirak şirketi Adana Ulaşım AŞ. kendi bünyesinde istihdam etmek üzere mezuniyet şartsız çok sayıda daimi personel alımı yapılacağını duyurdu.

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanda Adana Büyükşehir Belediyesi iştirak şirketi Adana Ulaşım AŞ. kendi bünyesinde istihdam etmek üzere mezuniyet şartsız Beden İşçisi unvanında toplam 60 daimi işçi, personel alımı yapılacağına yer verilmiştir.

İlgili ilana başvuru yapacak adaylarda aranan iş başvuru şartları, iş başvuru formu, başvuru belgeleri ve diğer tüm detaylar haberimizin devamında.

Hangi Unvanlarda Personel Alımı Yapacak?

Adana Büyükşehir Belediyesi iştirak şirketi Adana Ulaşım AŞ. kendi bünyesinde istihdam etmek üzere mezuniyet şartsız Beden İşçisi unvanında toplam 60 daimi işçi, personel alımı yapacak.

PozisyonPersonel Sayısı
Beden İşçisi60 Kişi
Adana Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2024 İş İlanları

Başvuru Şartları Neler?

İlgili ilana başvuru yapacak adaylarda aşağıda yer alan başvuru şartları aranmaktadır.

  • Başvurular aşağıda yer alan mail adresi üzerinden yapılacak olup başvuru süresi 1 gündür,
  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • Alınacak işle ilgili tecrübe sahibi olmak.

Başvuru Belgeleri

Fotoğraflı Özgeçmiş (CV)

Diğer Yazılarımız

Türkiye’nin Nüfusu 2024

Adana Büyükşehir Belediyesi İşçi Maaşları 2024

Adana Büyükşehir Belediyesi‘nde müjdeli haber! Başkan Zeydan Karalar, 2024-2025 yıllarını kapsayacak toplu iş sözleşmesi kapsamında işçilere yüzde 110 oranında zam yapıldığını açıkladı. Bu zamla birlikte, en düşük işçi maaşı sosyal haklar dahil 32 bin 306 liraya yükseldi.

Yüzde 110 Zam ve Refah Payı

İmzalanan iki yıllık sözleşmeye göre, işçiler ilk yıl için yüzde 110 zam alacak. İkinci yıl için ise TÜİK tarafından açıklanacak enflasyon oranına ek olarak yüzde 3 refah payı verilecek. Bu sayede maaşlarda enflasyona karşı koruma sağlanmış olacak.

Başkan Karalar’dan Memnuniyet Mesajı

Başkan Zeydan Karalar, Merkez Park Amfi Tiyatro’da düzenlenen törende yaptığı açıklamada, “Çalışanlarımızı enflasyona ezdirmedik. Onların emeğini ve alın terini takdir ediyoruz. Bu zamlarla hak ettikleri ücreti almalarını sağlayacağız.” dedi.

Vatandaş Hizmetlerinde Artış Bekleniyor

Zamların çalışanlarda büyük bir memnuniyet yarattığını belirten Karalar, “Bu zamlarla birlikte vatandaşlarımıza sunulan hizmetlerin de kalitesinin artacağına inanıyoruz.” şeklinde konuştu.

Adana Büyükşehir Belediyesi İş İlanları

Adana Büyükşehir Belediyesi işçi, personel alımı ilanına adaylar 03.05.2024 – 04.05.2024 tarihleri arasında personel01@adanaulasim.com.tr mail adresine özgeçmiş (CV) göndererek başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Başvurular belirtilen mail üzerinden yapılacak olup başvurular değerlendirildikten sonra uygun bulunan başvuru sahipleri görüşmeye davet edilecektir.

Adana Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2024 İş İlanları

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.